Skarpa Lublin

Osiągnięcia Polaków – zawody międzynarodowe 1989-2010

  • 1989 r. – I miejsce – Andrzej Marcisz (KS Korona Kraków) – edycja Pucharu Świata – Hiszpania/La Ribie
  • 1989 r. – III miejsce – Andrzej Marcisz (KS Korona Kraków) – Klasyfikacja Generalna Pucharu Świata
  • 1992 r. – III miejsce – Andrzej Marcisz (KS Korona Kraków) – Mistrzostwa Europy – Niemcy
  • 1993 r. – I miejsce (czas) – Renata Piszczek (Reni-Sport Kraków) – edycja Pucharu Świata – Frankfurt
  • 1993 r. – III miejsce (czas) – Renata Piszczek (Reni-Sport Kraków) – Mistrzostwa Świata – Innsbruck
  • 1995 r. – III miejsce (czas) – Renata Piszczek (Reni-Sport Kraków) – Mistrzostwa Świata – Geneve
  • 1998 r. – I miejsce (czas) – Tomasz Oleksy (MKS Tarnovia) – Mistrzostwa Europy – Niemcy/Nurnberg
  • 1998 r. – II miejsce (prowadzenie) – Katarzyna Długosz (Reni-Sport Kraków) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Włochy/Triest
  • 1998 r. – III miejsce (prowadzenie) – Katarzyna Długosz (Reni-Sport Kraków) – Mistrzostwa Świata Juniorów – Rosja/Moskwa
  • 1998 r. – III miejsce (prowadzenie) – Iwona Gronkiewicz – Marcisz (KS Korona Kraków) – edycja Pucharu Świata – Włochy/Milan
  • 1999 r. – I miejsce (czas) – Tomasz Oleksy (MKS Tarnovia) – edycja Pucharu Świata – Niemcy/Leipzig
  • 1999 r. – I miejsce (czas) – Tomasz Oleksy (MKS Tarnovia) – edycja Pucharu Świata – Francja/Besancon
  • 1999 r. – III miejsce (prowadzenie) – Katarzyna Długosz (Reni-Sport Kraków) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Austria/Imst
  • 1999 r. – II miejsce (prowadzenie) – Marcin Wszołek (Reni-Sport Kraków) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Austria/Imst
  • 1999 r. – III miejsce (czas) – Renata Piszczek(Reni-Sport Kraków) – edycja Pucharu Świata – Włochy/Beauregard
  • 1999 r. – III miejsce (prowadzenie) – Katarzyna Długosz (Reni-Sport Kraków) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Szwajcaria/Bern
  • 1999 r. – I miejsce (prowadzenie) – Katarzyna Długosz (Reni-Sport Kraków) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Francja/Albertville
  • 1999 r. – II miejsce (prowadzenie) – Marcin Wszołek (Reni-Sport Kraków) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Francja/Albertville
  • 1999 r. – I miejsce (prowadzenie) – Katarzyna Długosz (Reni-Sport Kraków) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Holandia/ Amsterdam
  • 1999 r. – III miejsce (prowadzenie) – Marcin Wszołek (Reni-Sport Kraków) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Holandia/Amsterdam
  • 1999 r. – I miesce (czas) – Tomasz Oleksy (MKS Tarnovia) – klasyfikacja generalna Pucharu Świata
  • 1999 r. – II miejsce (prowadzenie) – Katarzyna Długosz (Reni-Sport Kraków) – klasyfikacja generalna Pucharu Europy Juniorów
  • 1999 r. – II miejsce (prowadzenie) – Marcin Wszołek (Reni-Sport Kraków) – klasyfikacja generalna Pucharu Europy Juniorów
  • 2000 r. – I miejsce (prowadzenie) – Kinga Ociepka (KS Korona Kraków) – Mistrzostwa Świata Juniorów – Holandia/Amsterdam
  • 2001 r. – III miejsce (prowadzenie) – Marcin Wszołek (Reni-Sport Kraków) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Austria/Imst
  • 2001 r. – I miejsce (prowadzenie) – Marcin Wszołek (Reni-Sport Kraków) – Mistrzostwa Świata Juniorów – Austria/Imst
  • 2001 r. – I miejsce (prowadzenie) – Kinga Ociepka (KS Korona Kraków) – Mistrzostwa Świata Juniorów – Austria/Imst
  • 2001 r. – II miejsce (czas) – Andrzej Mecherzyński – Wiktor (Reni-Sport Kraków) – Mistrzostwa Świata Juniorów – Austria/Imst
  • 2001 r. – I miejsce (prowadzenie) – Marcin Wszołek (Reni-Sport Kraków) – edycja Pucharu Świata Juniorów – Włochy/Arco
  • 2001 r. – II miejsce (bouldering) – Tomasz Oleksy (MKS Tarnovia) – edycja Pucharu Świata – Niemcy/Munich
  • 2001 r. – III miejsce (czas) – Tomasz Oleksy (MKS Tarnovia) – Mistrzostwa Świata – Szwajcaria/Winterthur
  • 2002 r. – II miejsce (prowadzenie) – Kinga Ociepka (KS Korona Kraków) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Austria/Imst
  • 2003 r. – I miejsce (boudering) – Tomasz Oleksy (MKS Tarnovia) – edycja Pucharu Świata – Rosja/Yekaterinburg
  • 2003 r. – I miejsce (czas) – Tomasz Oleksy (MKS Tarnovia) – edycja Pucharu Świata – Rosja/Yekaterinburg
  • 2003 r. – III miejsce (prowadzenie) – Kinga Ociepka (KS Korona Kraków) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Włochy/Arco
  • 2003 r. – III miejsce (czas) – Tomasz Oleksy (MKS Tarnovia) – edycja Pucharu Świata – Rosja/Yekaterinburg
  • 2003 r. – I miejsce (czas) – Tomasz Oleksy (MKS Tarnivia) – edycja Pucharu Świata – Włochy/Lecco
  • 2003 r. – III miejsce (bouldering) – Tomasz Oleksy (MKS Tarnivia) – Mistrzostwa Świata – Francja/Chamonix
  • 2003 r. – II miejsce (czas) – Tomasz Oleksy (MKS Tarnivia) – Mistrzostwa Świata – Francja/Chamonix
  • 2003 r. – II miejsce (czas) – Tomasz Oleksy (MKS Tarnivia) – edycja Pucharu Świata – Włochy/ Val Daone
  • 2003 r. – II miejsce (czas) – Tomasz Oleksy (MKS Tarnivia) – edycja Pucharu Świata – Chiny/ Shenzen
  • 2003 r. – I miejsce (prowadzenie) – Kinga Ociepka (KS Korona Kraków) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Słowenia/Kranj
  • 2003 r. – I miejsce (czas) – Tomasz Oleksy (MKS Tarnivia) – klasyfikacja generalna Pucharu Świata
  • 2003 r. – III miejsce (prowadzenie) – Kinga Ociepka (KS Korona Kraków) – klasyfikacja generalna Pucharu Europy Juniorów
  • 2004 r. – II miejsce (prowadzenie) – Kinga Ociepka (KS Korona Kraków) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Austria/Imst
  • 2004 r. – III miejsce (bouldering) – Tomasz Oleksy (MKS Tarnovia) – edycja Pucharu Świata – Chiny/Huzou
  • 2005 r. – III miejsce (czas) – Edyta Ropek (MKS Tarnovia) – Mistrzostwa Świata – Niemcy/Munich
  • 2005 r. – I miejsce (czas) – Tomasz Oleksy (MKS Tarnovia) – edycja Pucharu Świata – Włochy/Daone
  • 2005 r. – I miejsce (buldering) – Tomasz Oleksy (MKS Tarnovia) – edycja Pucharu Świata – Francja/ Firminy
  • 2005 r. – III miejsce (czas) – Edyta Ropek (MKS Tarnovia) – edycja Pucharu Świata – Chiny/Shanghai
  • 2005 r. – III miejsce (czas) – Tomasz Oleksy (MKS Tarnovia) – klasyfikacja generalna Pucharu Świata
  • 2006 r. – I miejsce (czas) – Mateusz Puzoń (Skarpa Lublin) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Polska/Gdańsk
  • 2006 r. – I miejsce (czas) – Rafał Muda (Skarpa Lublin) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Polska/Gdańsk
  • 2006 r. – II miejsce (czas) – Jakub Jodłowski (UKA Warszawa) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Polska/Gdańsk
  • 2006 r. – III miejsce (czas) – Jakub Pociecha (MKS PM Tarnów) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Polska/Gdańsk
  • 2006 r. – III miejsce (buldering) – Tomasz Oleksy (MKS Tarnovia) – edycja Pucharu Świata – Rosja/Moskwa
  • 2006 r. – III miejsce (czas) -Mateusz Puzoń (Skarpa Lublin) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Bułgaria/Velika Tarnowo
  • 2006 r. – I miejsce (czas) – Jędrzej Komosiński (KW Baltica) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Bułgaria/Velika Tarnowo
  • 2007 r. – I miejsce (czas) – Edyta Ropek (MKS Tarnovia) – edycja Pucharu Świata – Polska/Tarnów
  • 2007 r. – I miejsce (czas) – Jędrzej Komosiński (KW Baltica) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Polska/Warszawa
  • 2007 r. – III miejsce (czas) – Maciej Kalita (MKS Tarnovia) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Polska/Warszawa
  • 2007 r. – II miejsce (czas) – Paulina Guz (Skarpa Lublin) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Polska/Warszawa
  • 2007 r. – III miejsce (czas) – Edyta Ropek (MKS Tarnovia) – edycja Pucharu Świata – Włochy/Daone
  • 2007 r. – II miejsce (czas) – Edyta Ropek (MKS Tarnovia) – Mistrzostwa Świata – Hiszpania/Aviles
  • 2008 r. – II miejsce (czas) – Edyta Ropek (MKS Tarnovia) – edycja Pucharu Świata – Włochy/Trento
  • 2008 r. – II miejsce (prowadzenie) – Mateusz Baran (KW Nowy Sącz) – edycja Puchary Europy Juniorów – Czechy/Praga
  • 2008 r. – III miejsce (czas) – Paulina Guz (Skarpa Lublin) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Niemcy/Wuppertal
  • 2008 r. – II miejsce (czas) – Jakub Ginszt (Skarpa Lublin) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Niemcy/Wuppertal
  • 2008 r. – I miejsce (czas) – Mateusz Puzoń (Skarpa Lublin) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Niemcy/Wuppertal
  • 2008 r. – III miejsce (czas) – Katarzyna Wicha (Skarpa Lublin) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Niemcy/Wuppertal
  • 2008 r. – I miejsce (czas) – Edyta Ropek (MKS Tarnovia) – edycja Pucharu Świata – Włochy/Daone
  • 2008 r. – I miejsce (czas) – Łukasz Świrk (SMG Lubin) – edycja Pucharu Świata – Włochy/Daone
  • 2008 r. – I miejsce (czas) – Edyta Ropek (MKS Tarnovia) – Mistrzostwa Europy – Francja/Paryż
  • 2008 r. – II miejsce (czas) – Edyta Ropek (MKS Tarnovia) – edycja Pucharu Świata – Rosja/Moskwa
  • 2008 r. – I miejsce (czas) – Edyta Ropek (MKS Tarnovia) – klasyfikacja generalna Pucharu Świata
  • 2009 r. – II miejsce (czas) – Edyta Ropek (MKS Tarnovia) – edycja Pucharu Świata – Polska/Tarnów
  • 2009 r. – II miejsce (czas) – Edyta Ropek (MKS Tarnovia) – edycja Pucharu Świata – Włochy/Trento
  • 2009 r. – I miejsce (czas) – Edyta Ropek (MKS Tarnovia) – edycja Pucharu Świata – Francja/Chamonix
  • 2009 r. – I miejsce (czas) – Edyta Ropek (MKS Tarnovia) – edycja Pucharu Świata – Włochy/Daone
  • 2009 r. – III miejsce (czas) – Łukasz Świrk (SMG Lubin) – edycja Pucharu Świata – Włochy/Daone
  • 2009 r. – I miejsce (czas) – Aleksandra Rudzińska (Skarpa Lublin) – Mistrzostwa Świata Juniorów – Francja/Valence
  • 2009 r. – I miejsce (czas) – Rafał Hałasa (Skarpa Lublin) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Niemcy/Monachium
  • 2009 r. – II miejsce (czas) – Klaudia Buczek (MKS Tarnovia) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Niemcy/Monachium
  • 2009 r. – III miejsce (czas) – Katarzyna Mirosław (Skarpa Lublin) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Niemcy/Monachium
  • 2009 r. – III miejsce (czas) – Karina Mirosław (Skarpa Lublin) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Niemcy/Monachium
  • 2009 r. – III miejsce (czas) – Aleksandra Rudzińska (Skarpa Lublin) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Rosja/Kaliningrad
  • 2009 r. – I miejsce (czas) – Edyta Ropek (MKS Tarnovia) – klasyfikacja generalna Pucharu Świata
  • 2010 r. – III miejsce (czas) – Edyta Ropek (MKS Tarnovia) – edycja Pucharu Świata – Włochy/Trento
  • 2010 r. – III miejsce (czas) – Edyta Ropek (MKS Tarnovia) – edycja Pucharu Świata – Francja/Chamonix
  • 2010 r. – I miejsce (czas) – Karina Mirosław (Skarpa Lublin) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Niemcy/Friedrichshafen
  • 2010 r. – I miejsce (czas) – Klaudia Buczek (MKS Tarnovia) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Niemcy/Friedrichshafen
  • 2010 r. – III miejsce (czas) – Małgorzata Rudzińska (Skarpa Lublin) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Niemcy/Friedrichshafen
  • 2010 r. – I miejsce (czas) – Rafał Hałasa (Skarpa Lublin) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Niemcy/Friedrichshafen
  • 2010 r. – III miejsce (czas) – Jan Modrzejewski (Skarpa Lublin) – edycja Pucharu Europy Juniorów – Niemcy/Friedrichshafen
  • 2010 r. – I miejsce (czas) – Edyta Ropek (MKS Tarnovia) – edycja Pucharu Świata – Włochy/Daone
  • 2010 r. – II miejsce (czas) – Łukasz Świrk (SMG Lubin) – edycja Pucharu Świata – Włochy/Daone
  • 2010 r. – I miejsce (czas) – Klaudia Buczek (MKS Tarnovia) – Mistrzostwa Świata Juniorów – Szkocja/Edynburg
  • 2010 r. – II miejsce (czas) – Marcin Dzieński (MKS PM Tarnów) – Mistrzostwa Świata Juniorów – Szkocja/Edynburg
  • 2010 r. – III miejsce (czas) – Aleksandra Rudzińska (Skarpa Lublin) – Mistrzostwa Świata Juniorów – Szkocja/Edynburg
  • 2010 r. – I miejsce (czas) – Edyta Ropek (MKS Tarnovia) – Mistrzostwa Europy – Austria/Imst
© Skarpa Lublin