Maria i Jan zwyciężają w Gliwicach!

wpis w: Bez kategorii | 0

Intensywny weekend za nami! Na ścianie Chwyciarnia Arena Gliwice, odbył się Puchar Polski we wspinaczce sportowej w konkurencach prowadzenie i na czas, dla wszystkich kat. wiekowych od młodzika do seniora. Przywozimy z tych zawodów trzy medale 🤩🧗 i kilka rekordów życiowych 💪

Jan Tkaczyk zwycięzył w konkurencji na czas w kat. młodzieżowców oraz stanął na trzecim miejscu podium wśród seniorów!

Maria Szwed zwyciężyła w konkurencji na czas wśród juniorek, a także zaliczyła swój pierwszy awans do finałowej czwórki wśród seniorek, poprawiając przy okazji życiówkę do 9,72s🚀

Alicja Garbacka, przyspieszając z biegu na bieg, pewnie awansowała do finałowej ósemki, poprawiając życiówkę na 12,06s i plasując się na piątej pozycji ⚡️

W konkurencji prowadzenie bardzo dobry występ zaliczyła Natalia Woś, awansując do seniorskiego finału, ostatecznie Natalia została sklasyfikowana na ósmym miejscu 💪