Jan Tkaczyk – Mistrzem Polski Juniorów!

wpis w: Bez kategorii | 0

W miniony weekend w Gliwicach na ścianie Chwyciarnia Arena Gliwice, odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów we wspinaczce sportowej w konkurencjach prowadzenie i na czas.

Przywozimy z nich jeden medal, ale za to jaki‼️ Jan Tkaczyk został Mistrzem Polski w kat. juniorów w konkurencji na czas! 👏🥇

Tuż za podium na 4️⃣ miejscu uplasowała się Maria Szwed, a swoje pierwsze finały wywalczyli Alicja Garbacka i Mikołaj Barabas, zajmując odpowiednio 5️⃣ i 8️⃣ miejsce!

W konkurencji prowadzenie najlepiej spisała się Antonina Bujak, awansując do finału i wspinając sie na 5️⃣ miejsce!

Zawody te podsumowywały również klasyfikację Mistrzostw Polski Juniorów w trójboju, gdzie najwyżej na 4️⃣ miejscu uplasował się Janek Tkaczyk.