Mistrzostwa Skarpy – wyniki

wpis w: Bez kategorii | 0

Coroczne zawody na Skarpie za nami! Przez dwa dni do rywalizacji stanęło około 130 zawodników. Ale były emocje!

W sobotę ze specjalnie przygotowanymi na zawody drogami zmierzyli się najmłodsi zawodnicy w wieku od 6-13 lat. Wszyscy mieli do pokonania czasówkę, kilka dróg na trudność oraz zadania.

Arena zmagań 🙂

Wyniki z sobotnich Mistrzostw Skapry dzieci i młodzieży:

*wyniki wśród dzieci dziewczynek uległy zmianie, do tabelek wynikowych wkradł nam się błąd i ostatecznie zwyciężczynią w tej kategorii została Małgorzata Kaczyńska (KW Kotłownia) a na drugim miejscu Laura Biedacha (UKS Skrzydła). Gratulujemy zawodniczkom i przepraszamy za zamieszanie.

Niedziela jak co roku należała do starszych wspinaczy. 21 dróg na wędkę oraz kilka zadań specjalnych. Najlepsze szóstki wśród kobiet i mężczyzn awansowało do finału w skarpowym dachu. Działo się!

Wyniki z niedzielnych Mistrzostw Lublina Amatorów:

Po wszystkim tradycyjnie podsumowaliśmy występy rodzinne!

Wyniki rodzinne:

Zawody nie odbyłyby się gdyby nie pomoc wielu osób z lubelskiego środowiska wspinaczkowego. Ponownie w organizacji wsparł nas KW Lublin oraz sponsorzy: Pol-Inowex, Ziaja, Osteopatia Robert Rojewski, Lemonex!

Dziękujemy bardzo wszystkim dzięki którym mogliśmy zorganizować tą imprezę oraz tym dla których moglismy ją zorganizować za przybycie!

Dziękujemy!