Pierwsze tegoroczne pucharowe zmagania w konkurencji prowadzenie za nami!

wpis w: Bez kategorii | 0

W sobotę i niedzielę na ścianie Centrum Wspinaczkowe Klif przy Parku Wodnym odbyła się pierwsza edycja Pucharu Polski w prowadzeniu we wszystkich kategoriach wiekowych od młodzika do seniora. W zawodach całych rywalizowało 15 naszych zawodników, a 7 z nich awansowało do rund finałowych, ostatecznie 4 razy stając na podium!

Olaf Malinowski pewnie zwyciężył w kategorii młodzieżowców oraz stanął na trzecim miejscu podium wśród seniorów! Warto zauważyć, że Olaf skończył wszystkie drogi zaproponowane przez konstruktorów dróg podczas tych zawodów, a o miejscu które zajął zaważył czas przejścia drogi finałowej. Na trzecim miejscu podium wśród młodzieżowców uplasowali się Marcelina Matyjaszczyk i Adrian Kieraga ???

#polinowex #skarpalublin

Wyniki naszych zawodników z Tarnowskich Gór ?‍♀️?‍♂️:

Młodzicy ▶️
Antonina Bujak – 1️⃣4️⃣
Natalia Szyszko – 1️⃣5️⃣
Julia Lewczuk – 1️⃣8️⃣
Jakub Koszczan – 1️⃣9️⃣
Alicja Garbacka – 2️⃣4️⃣
Mikołaj Barabas – 2️⃣7️⃣

Juniorzy młodsi ▶️
Maria Szwed – 6️⃣

Juniorzy ▶️
Jan Tkaczyk – 4️⃣
Szymon Żmuda – 8️⃣

Młodzieżowcy ▶️
Olaf Malinowski – 1️⃣ 
Marcelina Matyjaszczyk – 3️⃣
Adrian Kieraga – 3️⃣
Agata Lesiewicz – 5️⃣

Seniorzy ▶️
Olaf Malinowski – 3️⃣
Monika Prokopiuk – 5️⃣
Adrian Kieraga – 6️⃣
Marcelina Matyjaszczyk – 7️⃣
Patrycja Chudziak – 9️⃣
Agata Lesiewicz – 1️⃣1️⃣

Kolejne zawody już 23 marca w Gliwicach, tym razem w konkurencji na czas ???