Mistrzostwa Lublina we wspinaczce sportowej na czas dzieci i młodzieży

wpis w: Bez kategorii | 0

Atak zimy i paraliż komunikacyjny w mieście nie przeszkodziły najbardziej zmotywowanym zawodnikom żeby przybyć na tegoroczne Mistrzostwa Lublina we wspinaczce na czas dzieci i młodzieży! W zawodach wzięło udział 90 zawodników i zawodniczek z Lublina i okolic! 6 kategorii wiekowych, przedział wiekowy 4-15 lat, 5 lubelskich ośrodków szkoleniowych, co to były za emocje!

Po raz kolejny mieliśmy przyjemnośc organizacji najwiekszych zawodów wspinaczkowych dla dzieci w województwie! Frekwencja podczas Mistrzostw Lublina dla młodych zawodników rośnie w roku na rok. Wspinaczka sportowa staje sie coraz bardziej popularna, miejsc do jej uprawiania jest coraz więkcej. Dzieje się tak m.in. dzięki włączeniu naszej dyscypliny do rodziny sportów olimpijskich.

Zawody odbyły sie 17 marca na naszej klubowej ściance. Zawodnicy ścigali się ze sobą na dwóch specjalnie przygotowanych na tą okazje drogach wspinaczkowych.

Zawodnicy Skarpy świetnie sie spisali zgarniając 9/12 tytułów Mistrzyń i Mistrzów Lublina w swoich kategoriach wiekowych!

Szcegółowe wyniki:
wyniki 1
wyniki 2
wyniki 3
wyniki 4

 

Zawodniczki gotowe do startu
Arena zmagań

 

Strefa przedstartowa