Puchar Polski w konkurencji na czas – Chudziak i Kwiatkowska na podium – 13.12.2014 r. Warszawa

W sobotę 13 grudnia odbyła się ostatnia edycja Pucharu Polski Juniorów i Juniorów Młodszych oraz Seniorów i Młodzieżowców w konkurencji „na czas”. Zawody zostały rozegrane na ścianie do bicia rekordu świata o wysokości 15 metrów. Na seniorskim podium stanęły dwie reprezentantki Pol-Inowex Skarpa Lublin – Patrycja Chudziak i Katarzyna Kwiatkowska zajęły odpowiednio 2 i 3 miejsce.

Wyniki zawodników Skarpy:

Patrycja Chudziak – 2 miejsce (seniorzy)
Katarzyna Kwiatkowska – 3 miejsce (seniorzy), 1 miejsce (juniorki)
Rafał Hałasa – 4 miejsce (seniorzy)
Adrian Kieraga – 3 miejsce (juniorzy młodsi)

Podium Seniorów, 2 miejsce P.Chudziak, 3 miejsce K.Kwiatkowska, fot. Wojciech Nowak

Była to już ostatnia, finałowa edycja Pucharu Polski w konkurencji „na czas” podsumowujaca cały tegoroczny cykl.