Mistrzostwa Lublina dzieci i młodzików we wspinaczce na trudność – 9.03.2013

Pełne wyniki >>
Zdjęcia Zuzi >>

W sobotę 9 marca 2013 roku odbyły się, na ścianie Skarpy Lublin, Mistrzostwa Lublina dzieci i młodzików w konkurencji na trudność.

 

zawody 292
Strefa przedstartowa (fot. Zuzia Podstawka)

 

W zawodach wzięło udział 50 zawodników z Lublina i Warszawy. Do pokonania każdy z uczestników miał 5 dróg z górną asekuracjią i 3 “zadania” (buldery).

 

Najlepsze wyniki:

Super krasnale dziewczynki:

1 Alicja Bilska Skarpa Lublin 2006
2 Oliwia Wieprzowska UKS 15 2006

Super krasnale chłopcy:

1 Szymon Karaś 2006
2 Mikołaj Borzęcki Paderewskiego 2006
3 Mikołaj Paśnikowski Skarpa Lublin 2006

Krasnale dziewczynki:

1 Maja Topolewska UKA AGAMA 2004
2 Natalia Karaś 2004
3 Ada Kusyk Paderewski 2005

Krasnale chłopcy:

1 Antoni Gontarz UKA AGAMA 2005
2 Szymon Karaś 2006
3 Oliwier Głuchowski Skarpa Lublin 2004

Dzieci dziewczynki:

1 Zuzia Bujak Skarpa Lublin 2003
2 Gabriela Muszyńska Skarpa Lublin 2002
3 Alicja Kwiatkowska Skarpa Lublin 2003

Dzieci chłopcy:

1 Bartek Winiarek UKA AGAMA, AW MAKAK 2003
2 Filip Koper UKS 15 Lublin 2003
2 Adam Pecio UKS 15 Lublin 2003

Młodzicy dziewczynki:

1 Karolina Gajaszek Skarpa Lublin 2001
2 Natalia Woś Skarpa Lublin 2000
3 Joanna Ciżkowicz UKA AGAMA 2000

Młodzicy chłopcy:

1 Gerard Rechul Skarpa Lublin 2000
2 Adrian Kieraga Skarpa Lublin 2000
3 Olaf Malinowski Skarpa Lublin 2001

 

 

Obsada zawodów:

 

Grześ Grudka – spiker,  czyściciel i krętacz dróg

Monia Prokopiuk – czyściciel, krętacz dróg i strefa

Bartek Błachnia, Bartek Wójcik, Paweł Wnuk, Bartek Ruszniak, Karolina Mitruczuk, Damian Ptaszyński , Grześ Malik i pozostali z sekcji – ekipa odkrecająca i czyszcząca chwyty

Karina Mirosław, Kuba Kozłowski, Ola Rudzińska, Karol Denis – krętacze dróg na zawody

Romek Kotarski, Sławek Nazaruk, Aga Miciuła – sędziowie

Damian Ptaszyński i Żaneta Dobrowolska, Szymon Pomorski – informatyk i biuro

Agata Żyśko, Ola Kurpas, Karolina Mitruczuk – chyba najtrudniejsze miejsce do ogarnięcia 🙂 – strefa przedstartowa

Kasia Kwiatkowska, Patrycja Chudziak i Sandra Bauer – sedziowanie, strefa i asekuracja w strefie bulderowej

Bartek Ruszniak, Milena Poniewozik, Szymon Pomorski, Andrzej Basak, Mateusz Sławek, Kasia Zygo – asekuranci i sędziowie

Paulina Gajaszek – sędzia, pokaz i tester dróg

Kuba Kozłowski i Karol Denis – pokaz dróg i baldów

 

Ogromne podziekowania dla wszystkich wymienionych i tych o których zapomniałem a bez nich nie udało by się zorganizować i przeprowadzić tych zawodów 🙂

Michał Kawecki

 

PS. Jeśli ktoś ma zdjęcia z tych zawodów i chce się podzielić proszę o podsyłanie na adres michal@skarpalublin.pl.