Monika Prokopiuk

  • wspina się od: 2001
  • największe sukcesy:
    • 3 miejsce – klasyfikacja Generalna Pucharu Polski 2019 w prowadzeniu
    • 2 miejsce – Mistrzostwa Polski w prowadzeniu 2018
    • 2 miejsce – Puchar Polski w prowadzeniu  2015
    • 3 miejsce – Mistrzostwa Polski na czas  2015
    • 3 miejsce – klasyfikacja Generalna Pucharu Polski 2015 w prowadzeniu
    • 4 miejsce – Puchar Świata na czas 2012
    • 9 miejsce – Mistrzostwa Świata na czas 2011
    • 9 miejsce – The World Games 2013 na czas
    • 2 miejsce – Mistrzostwa Polski na czas  2012
    • 2 miejsce – Mistrzostwa Polski w bulderingu  2009
    • 3 miejsce – Mistrzostwa Polski w prowadzeniu  2009
    • 1 miejsce – klasyfikacja Generalna Pucharu Polski 2009 w bulderingu
    • 2 miejsce – II Manewry DryBoonkrowe (zawody drytoolowe)
    • Daniboy (Kalymnos) – 8a RP
    • Invidia (Sperlonga) – 8a RP
    • Helios (Kalymnos) – 8a RP
    • Będkowski Playboy (Dolina Będkowska) – 6.5 RP
    • Brutalny trucht (Suchy Połeć) – 6.5 RP
  • inne: trener wspinaczki sportowej, sędzia główny PZA
  • inne zainteresowania: podróże, rower, książki

Karina Mirosław

  • wspina się od: 2001
  • największe sukcesy:
    • 1 miejsce – Akademickie Mistrzostwa Polski w prowadzeniu 2016, 2015
    • 1 miejsce – Puchar Polski w prowadzeniu 2015
    • 1 miejsce – klasyfikacja Generalna Pucharu Polski 2015 w prowadzeniu
    • 3 miejsce – Puchar Polski w boulderingu 2015
    • 1 miejsce – Puchar Europy Juniorów na czas 2011
    • 6 miejsce – Puchar Europy Juniorów w prowadzeniu 2011
    • 5 miejsce – Mistrzostwa Świata Juniorów na czas 2010
    • 5 miejsce – Mistrzostwa Europy Juniorów na czas 2012
    • 37 miejsce – Puchar Świata Seniorów w bulderingu 2014
    • 41 miejsce – Puchar Świata Seniorów w prowadzeniu 2014
    • 4 miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów w boulderingu 2014
    • ? droga w Austrii – 7b+ OS
  • inne zainteresowania: fotografia, narciarstwo

Patrycja Chudziak

  • wspina się od: 2008
  • największe sukcesy:
    • 3 miejsce – Mistrzostwa Polski  na czas 2019
    • 2 miejsce – Akademickie Mistrzostwa Świata na czas 2018
    • 5 miejsce – Mistrzostwa Świata Seniorów na czas 2018
    • 1 miejsce – Mistrzostwa Świata Juniorów na czas 2015
    • 1 miejsce – Mistrzostwa Europy Juniorów na czas 2015
    • 1 miejsce – klasyfikacja generalna Pucharu Europy Juniorów na czas 2015
    • 2 miejsce – Mistrzostwa Polski  na czas 2014
    • 3 miejsce – Puchar Świata  na czas 2014
    • 1 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów na czas 2015
    • 11 miejsce – Mistrzostwa Świata na czas 2014
    • 1 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w boulderingu 2012
    • 1 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w prowadzeniu 2012
    • Black moon (Geikbakiri , Turcja) – 7b+ RP
  • inne zainteresowania: muzyka klasyczna, szydełkowanie, hodowla rybek

Piotr Wiliński

  • wspina się od: 2017
  • największe sukcesy:
    • 3 miejsce – Puchar Polski na czas 2018
    • 7 miejsce – Mistrzostwa Polski na czas 2019

Natalia Woś

  • wspina się od: 2008
  • największe sukcesy:
    • 1 miejsce – Puchar Europy Juniorów na czas – Tarnów 2015
    • 3 miejsce – klasyfikacja generalna Pucharu Europy Juniorów na czas 2015
    • 1 miejsce – Puchar Polski Juniorów w prowadzeniu 2016
    • 1 miejsce – Puchar Polski Juniorów na czas 2015
    • 1 miejsce – Puchar Polski Juniorów w boulderingu 2016
    • 1 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w prowadzeniu 2014
    • 1 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów na czas 2015
    • 3 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w boulderingu 2016
    • Czarci rowek (Diabelskie mosty) – 6.3+ RP
  • inne zainteresowania: pływanie, rolki, rower

Adrian Kieraga

  • wspina się od: 2008
  • największe sukcesy:
    • 4 miejsce – Puchar Polski Juniorów w prowadzeniu 2016
    • 4 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w boulderingu 2014
    • 3 miejsce – Mistrzostwa Polski młodzieżowców w trójboju olimpijskim 2018
    • 3 miejsce – Puchar Polski młodzieżowców w prowadzeniu 2019
    • Acrabita 8a (Rodellar)
  • inne zainteresowania: matematyka

Marcelina Matyjaszczyk

  • wspina się od: 2010
  • największe sukcesy:
    • 3 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów na czas 2015
    • 3 miejsce – Puchar Polski Juniorów w boulderingu 2016
    • 3 miejsce – Puchar Polski Juniorów w prowadzeniu 2016
    • 4 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w boulderingu 2016
    • 4 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w boulderingu 2017
    • 3 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w prowadzeniu 2017
    • 1 miejsce – Puchar Polski Juniorów w boulderingu 2017
    • 1 miejsce – Puchar Polski Juniorów w boulderingu 2018
    • 1 miejsce – Puchar Polski Juniorów w prowadzeniu 2019
    • 3 miejsce – Mistrzostwa Polski młodzieżowców w boulderingu 2019
    • Lucyfer (Diabelskie Mosty) – VI.2 RP 2015
    • Cudaczek (Góra Kołoczek) – VI.3 RP (2pr) 2019
  • inne zainteresowania: pływanie

Olaf Malinowski

  • wspina się od: 2011
  • największe sukcesy:
    • 1 miejsce – M.P. młodzieżowców w trójboju olimpijskim 2019
    • 1 miejsce – Mistrzostwa Polski młodzieżowców w prowadzeniu 2019
    • 2 miejsce – kl. generalna Pucharu Polski seniorów w prowadzeniu 2019
    • 1 miejsce – Mistrzostwa Polski juniorów w boulderingu 2015
    • 1 miejsce – Mistrzostwa Polski juniorów na czas 2015
    • 2 miejsce – Puchar Polski juniorów w prowadzeniu 2015
    • Family Manson (Rodellar) – 8a+
    • Acrabita (Rodellar) – 8a
    • Helios (Kalymnos) – 8a
    • Wybranka Franka (Brzuchacka – Ryczów) – VI.5 (2 próba)
  • inne zainteresowania: drift

Agata Lesiewicz

  • wspina się od: 2014
  • największe sukcesy:
    • 5 miejsce – Mistrzostwa Polski juniorów w prowadzeniu 2015
    • 7 miejsce – Mistrzostwa Polski juniorów w boulderingu 2015
    • 3 miejsce – Puchar Polski juniorów na czas 2017
    • 3 miejsce – Puchar Polski juniorów w prowadzeniu 2017
    • 4 miejsce – Mistrzostwa Polski juniorów w Trójboju 2018
    • 3 miejsce – Puchar Polski juniorów w boulderingu 2018
    • 2 miejsce – Puchar Polski juniorów w prowadzeniu 2018
    • 3 miejsce – Puchar Polski juniorów na czas 2018
    • 3 miejsce – Puchar Polski młodzieżowców na czas 2019
    • 3 miejsce – Mistrzostwa Polski młodzieżowców na czas 2019

Szymon Żmuda

  • wspina się od: 2015
  • największe sukcesy:
    • 2 miejsce – Mistrzostwa Polski juniorów młodszych na czas 2017
    • 3 miejsce – Puchar Polski juniorów na czas 2018
    • 3 miejsce – Puchar Polski juniorów na czas 2019
    • 4 miejsce – Mistrzostwa Polski juniorów w prowadzeniu 2019
    • 6 miejsce – Puchar Polski juniorów młodszych w boulderingu 2017
    • 2 miejsce – trójboju olimpijski we wspinaczce sportowej juniorów młodszych 2017

Jan Tkaczyk

  • wspina się od: 2016
  • największe sukcesy:
    • 1 miejsce – Puchar Polski w konkurencji na czas Toruń 2017
    • 2 miejsce – Puchar Polski w konkurencji na czas Tarnów 2017
    • 2 miejsce – Puchar Polski w konkurencji na czas Sosnowiec 2017
    • 2 miejsce – klasyfikacja generalna Pucharu Polski 2017 w konkurencji na czas
    • 3 miejsce – Mistrzostwa Polski w konkurencji trójbój olimpijski Kraków 2018
    • 3 miejsce – Mistrzostwa Polski w konkurencji na czas Łódź 2018
    • 3 miejsce – Puchar Polski w konkurencji na czas Sosnowiec 2018
    • 3 miejsce – Puchar Polski w konkurencji na czas Warszawa 2018
    • 3 miejsce – Puchar Polski w konkurencji na czas Toruń 2019
    • 3 miejsce – Mistrzostwa Polski seniorów w konkurencji na czas Tarnów 2019
    • 4 miejsce – Puchar Polski w konkurencji prowadzenie Tarnowskie Góry 2019
    • 4 miejsce – Puchar Polski w konkurencji na czas Gliwice 2019
    • 4 miejsce – Puchar Polski w konkurencji na czas Tarnów 2018
    • 4 miejsce – klasyfikacja generalna Pucharu Polski 2017 w konkurencji trójbój olimpijski
    • 4 miejsce – Mistrzostwa Polski juniorów w konkurencji na czas Tarnów 2019
    • 5 miejsce – Puchar Polski w konkurencji prowadzenie Toruń 2019
    • 5 miejsce – klasyfikacja generalna Pucharu Polski 2017 w konkurencji prowadzenie
    • 5 miejsce – Mistrzostwa Polski w konkurencji na czas Warszawa 2017
    • Figa 7b+ RP (Osp)
  • inne zainteresowania : narciarstwo, strzelectwo.

Maria Szwed

wspina się od: 2016

  • największe sukcesy:
    • 3 miejsce – Puchar Polski juniorów młodszych we wspinaczce sportowej na czas 2019
    • 2 miejsce – XXV ogólnopolska olimpiada młodzieży w sportach letnich – konkurencja bouldering 2019
  • inne zainteresowania: pływanie

Serhii Hrabovskij

Ala Garbacka

  • wspinam się od: 2012
  • największe sukcesy:
    • 7 miejsce – Klasyfikacja generalna Pucharu Polski młodzików i dzieci 2016
    • 3 miejsce – zawody boulderowe na Camp 4 2018
    • 1 miejsce – Mistrzostwa Skarpy we wspinaczce sportowej 2019
    • 1 miejsce – Mistrzostwa Skarpy we wspinaczce sportowej na czas 2019
    • 1 miejsce – Mistrzostwa Skarpy we wspinaczce sportowej na czas 2018
    • 1 miejsce – Liga Bulderowa Skarpy 2019
  • inne osiągnięcia:
    • 1 miejsce – Bieg Solidarności 2018
    • 1 miejsce – Bieg Niepodległości 2018
  • inne zainteresowania: pływanie, bieganie, koszykówka

Hania Napora

Julia Lewczuk

  • wspinam się od: 2016
  • największe sukcesy:
    • 2 miejsce – Mistrzostwa Skarpy 2019
    • 18 miejsce – Puchar Polski w prowadzeniu 2019
  • inne zainteresowania: fotografia, muzyka

Kuba Koszczan

  • wspinam się od: 2015
  • największe sukcesy:
    • 1 miejsce – Mistrzostwa Lublina we wspinaczce sportowej – 2017
    • 2 miejsce – Mistrzostwa Lublina we wspinaczce sportowej – 2018
    • 3 miejsce – Mistrzostwa Lublina na czas 2016
    • 17 miejsce – Mistrzostwa Polski w prowadzeniu 2018
    • 19 miejsce – Mistrzostwa Polski w prowadzeniu 2019
    • 20 miejsce – Puchar Polski w bulderingu 2019
  • inne zainteresowania: koszykówka, sporty wodne

Mikołaj Barabas

Natalia Szyszko

Tosia Bujak

  • wspinam się od: 2014
  • największe sukcesy:
    • 1 miejsce na Skarpie 2017 w Mistrzostwach Lublina we wspinaczce sportowej
  • inne osiągnięcia:
    • 1 miejsce w Drugiej Nocnej Mili Niepodległości 2017,
    • 2 miejsce w Drugiej Mili Pamięci Ofiar Komunizmu 2017
  • inne zainteresowania: plastyka, muzyka, puszczanie latawca

Gabrysia Sochal

Janek Chaciński