Skarpa Lublin

Zawodnicy

Profilowe - Monika Prokopiuk

Monika Prokopiuk

  • wspina się od: 2001
  • największe sukcesy:
    • 2 miejsce – Puchar Polski w prowadzeniu  2015
    • 3 miejsc – Mistrzostwa Polski na czas  2015
    • 3 miejsce – klasyfikacja Generalna Pucharu Polski 2015 w prowadzeniu
    • 4 miejsce – Puchar Świata na czas 2012
    • 9 miejsce – Mistrzostwa Świata na czas 2011
    • 9 miejsce – The World Games 2013 na czas
    • 2 miejsce – Mistrzostwa Polski na czas  2012
    • 2 miejsce – Mistrzostwa Polski w bulderingu  2009
    • 3 miejsce – Mistrzostwa Polski w prowadzeniu  2009
    • 1 miejsce – klasyfikacja Generalna Pucharu Polski 2009 w bulderingu
    • 2 miejsce – II Manewry DryBoonkrowe (zawody drytoolowe)
    • Daniboy (Kalymnos) – 8a RP
    • Orion (Kalymnos) – 7c+ RP
    • Będkowski Playboy (Dolina Będkowska) – 6.5 RP
  • inne: trener wspinaczki sportowej, sędzia PZA
  • inne zainteresowania: podróże, rower, książki
Profilowe - Milena Poniewozik

Milena Poniewozik

  • wspina się od: 2007
  • największe sukcesy:
    • 3 miejsce – Puchar Polski  w prowadzeniu 2015
    • 5 miejsce – Puchar Polski w bouleringu 2015
    • 5 miejsce – Puchar Polski w prowadzeniu 2014
    • 6 miejsce – Akademickie Mistrzostwa Polski w prowadzeniu 2016
    • 9 miejsce – Akademickie Mistrzostwa Polski na czas
    • 12 miejsce – Mistrzostwa Polski  w boulderingu
    • Czwarty oddech kaczuchy (Zelejowa) – 6.4+/5 RP 2016
    • Jesień Czejenów (Kacza Skała, Trzebinów) – 6.4 RP 2015
    • Baćmagówka (Zelejowa) – 6.3 OS 2015
  • inne zainteresowania: kolarstwo, odzież i sprzęt outdoorowy
Profilowe - Karina Mirosław

Karina Mirosław

  • wspina się od: 2001
  • największe sukcesy:
    • 1 miejsce – Akademickie Mistrzostwa Polski w prowadzeniu 2016, 2015
    • 1 miejsce – Puchar Polski w prowadzeniu 2015
    • 1 miejsce – klasyfikacja Generalna Pucharu Polski 2015 w prowadzeniu
    • 3 miejsce – Puchar Polski w boulderingu 2015
    • 1 miejsce – Puchar Europy Juniorów na czas 2011
    • 6 miejsce – Puchar Europy Juniorów w prowadzeniu 2011
    • 5 miejsce – Mistrzostwa Świata Juniorów na czas 2010
    • 5 miejsce – Mistrzostwa Europy Juniorów na czas 2012
    • 37 miejsce – Puchar Świata Seniorów w bulderingu 2014
    • 41 miejsce – Puchar Świata Seniorów w prowadzeniu 2014
    • 4 miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów w boulderingu 2014
    • ? droga w Austrii – 7b+ OS
  • inne zainteresowania: fotografia, narciarstwo
Profilowe - Patrycja Chudziak

Patrycja Chudziak

  • wspina się od: 2008
  • największe sukcesy:
    • 1 miejsce – Mistrzostwa Świata Juniorów na czas 2015
    • 1 miejsce – Mistrzostwa Europy Juniorów na czas 2015
    • 1 miejsce – klasyfikacja generalna Pucharu Europy Juniorów na czas 2015
    • 2 miejsce – Mistrzostwa Polski  na czas 2014
    • 3 miejsce – Puchar Świata  na czas 2014
    • 1 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów na czas 2015
    • 11 miejsce – Mistrzostwa Świata na czas 2014
    • 25 miejsce – Mistrzostwa Europy Juniorów w boulderingu
    • 1 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w boulderingu 2012
    • 1 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w prowadzeniu 2012
    • Black moon (Geikbakiri , Turcja) – 7b+ RP
  • inne zainteresowania: muzyka klasyczna, szydełkowanie, hodowla rybek
Profilowe - Natalia Woś

Natalia Woś

  • wspina się od: 2008
  • największe sukcesy:
    • 1 miejsce – Puchar Europy Juniorów na czas – Tarnów 2015
    • 3 miejsce – klasyfikacja generalna Pucharu Europy Juniorów na czas 2015
    • 1 miejsce – Puchar Polski Juniorów w prowadzeniu 2016
    • 1 miejsce – Puchar Polski Juniorów na czas 2015
    • 1 miejsce – Puchar Polski Juniorów w boulderingu 2016
    • 1 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w prowadzeniu 2014
    • 1 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów na czas 2015
    • 3 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w boulderingu 2016
    • Czarci rowek (Diabelskie mosty) – 6.3+ RP
  • inne zainteresowania: pływanie, rolki, rower
Profilowe - Adrian Kieraga

Adrian Kieraga

  • wspina się od: 2008
  • największe sukcesy:
    • 1 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów na czas 2014
    • 4 miejsce – Puchar Polski Juniorów w prowadzeniu 2016
    • 4 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w boulderingu 2014
    • 7 miejsce – Puchar Europy Juniorów na czas 2016
    • 9 miejsce – klasyfikacja generalna Pucharu Europy Juniorów na czas 2015
    • Palec (Podzamcze) – 6.3 RP
  • inne zainteresowania: układanie kostki rubika
Profilowe -Marcelina Matyjaszczyk

Marcelina Matyjaszczyk

  • wspina się od: 2010
  • największe sukcesy:
    • 3 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów na czas 2015
    • 3 miejsce – Puchar Polski Juniorów w boulderingu 2016
    • 3 miejsce – Puchar Polski Juniorów w prowadzeniu 2016
    • 4 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w boulderingu 2016
    • Lucyfer (Diabelskie Mosty) -VI 2 RP 2015
  • inne zainteresowania: pływanie
Profilowe - Olaf Malinowski

Olaf Malinowski

  • wspina się od: 2011
  • największe sukcesy:
    • 1 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w boulderingu 2015
    • 1 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów na czas 2015
    • 2 miejsce – Puchar Polski Juniorów w prowadzeniu 2015
    • 2 miejsce – Puchar Polski Juniorów w boulderingu 2016
    • 4 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w prowadzeniu 2015
    • Czołgi w ardenach wprost (Popielarka) – 6.3+/4 RP
  • inne zainteresowania: piłka
Profilowe - Agata Lesiewicz

Agata Lesiewicz

  • wspina się od: 2004
  • największe sukcesy:
    • 5 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w prowadzeniu 2015
    • 5 miejsce – Puchar Polski Juniorów w prowadzeniu  2015
    • 7 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w boulderingu 2015
    • 7 miejsce – Puchar Polski Juniorów w boulderingu 2016
  • inne zainteresowania:
Szymon Żmuda

Szymon Żmuda

  • wspina się od: 2015
  • największe sukcesy:
    • 7 miejsce – Puchar Młodzików i Dzieci w prowadzeniu 2015
    • 7 miejsce – Puchar Młodzików i Dzieci na czas 2015
    • 8 miejsce – Klasyfikacja Generalna Pucharu Młodzików i Dzieci na czas 2015
    • 10 miejsce – Klasyfikacja Generalna Pucharu Młodzików i Dzieci w prowadzeniu 2015
  • inne zainteresowania:
Dzieciaki 1

Młodsi zawodnicy:

  • Julia Głowacka
  • Jan Tkaczyk
  • Kornelia Wojciechowska
  • Joanna Włodarczyk
  • Alicja Garbacka
  • Antonina Bujak
  • Natalia Szyszko
  • Hanna Napora
  • Martyna Rządkowska

© Skarpa Lublin