Skarpa Lublin

Pierwsze tegoroczne pucharowe zmagania w konkurencji prowadzenie za nami!

W sobot臋 i niedziel臋 na 艣cianie聽Centrum Wspinaczkowe Klif przy Parku Wodnym聽odby艂a si臋 pierwsza edycja Pucharu Polski w prowadzeniu we wszystkich kategoriach wiekowych od m艂odzika do seniora. W zawodach ca艂ych rywalizowa艂o 15 naszych zawodnik贸w, a 7 z nich awansowa艂o do rund fina艂owych, ostatecznie 4 razy staj膮c na podium!

Olaf Malinowski pewnie zwyci臋偶y艂 w kategorii m艂odzie偶owc贸w oraz stan膮艂 na trzecim miejscu podium w艣r贸d senior贸w! Warto zauwa偶y膰, 偶e Olaf sko艅czy艂 wszystkie drogi zaproponowane przez konstruktor贸w dr贸g podczas tych zawod贸w, a o miejscu kt贸re zaj膮艂 zawa偶y艂 czas przej艣cia drogi fina艂owej. Na trzecim miejscu podium w艣r贸d m艂odzie偶owc贸w uplasowali si臋 Marcelina Matyjaszczyk i Adrian Kieraga聽???

#polinowex #skarpa #lublin

Wyniki naszych zawodnik贸w z Tarnowskich G贸r聽?鈥嶁檧锔?鈥嶁檪锔:

M艂odzicy聽鈻讹笍
Antonina Bujak –聽1锔忊儯4锔忊儯
Natalia Szyszko –聽1锔忊儯5锔忊儯
Julia Lewczuk –聽1锔忊儯8锔忊儯
Jakub Koszczan –聽1锔忊儯9锔忊儯
Alicja Garbacka –聽2锔忊儯4锔忊儯
Miko艂aj Barabas –聽2锔忊儯7锔忊儯

Juniorzy m艂odsi聽鈻讹笍
Maria Szwed –聽6锔忊儯

Juniorzy聽鈻讹笍
Jan Tkaczyk –聽4锔忊儯
Szymon 呕muda –聽8锔忊儯

M艂odzie偶owcy聽鈻讹笍
Olaf Malinowski –聽1锔忊儯聽
Marcelina Matyjaszczyk –聽3锔忊儯
Adrian Kieraga –聽3锔忊儯
Agata Lesiewicz –聽5锔忊儯

Seniorzy聽鈻讹笍
Olaf Malinowski –聽3锔忊儯
Monika Prokopiuk –聽5锔忊儯
Adrian Kieraga –聽6锔忊儯
Marcelina Matyjaszczyk –聽7锔忊儯
Patrycja Chudziak –聽9锔忊儯
Agata Lesiewicz –聽1锔忊儯1锔忊儯

Kolejne zawody ju偶 23 marca w Gliwicach, tym razem w konkurencji na czas聽???


© Skarpa Lublin