Ostatnia edycja Pucharu Polski Juniorów w bouldringu – medale dla naszych!

wpis w: Bez kategorii | 0

8 września na ścianie Fabryczna Boulder  we Wrocławiu nasi zawodnicy walczyli w ostatniej edycji Pucharu Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w boulderingu ? Z sukcesami!Marcelina Matyjaszczyk i Agata Lesiewicz zajęły odpowidnio pierwsze i drugie miejsce w kategorii juniorek, oraz pierwsze i trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski Juniorów 2018????

Olaf Malinowski tuż za podium podczas tych zawodów w kat. juniorów, ale za to na trzeciem miejscu w podsumowaniu całego tegorocznego Pucharu?

Szymon Żmuda wywalczył swój pierwszy finał w zawodach boulderowych ostatecznie zajmując szóste miejsce i dziesiate w klasyfikacji generalnej, w kat. junior młodszy. W tej samej kategorii Jan Tkaczyk zajął ósme miejsce i szóste w generalce ?