Ostatnia edycja Pucharu Polski Seniorów w prowadzeniu z sukcesami!

wpis w: Bez kategorii | 0

W Sosnowcu odbyła się ostatnia tegoroczna edycja Pucharu Polski Seniorów w prowadzeniu. Świetnie spisały sie nasze zawodniczki stając na podium zarówno w ostatnich zarowach z cyklu, jak i w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski 2016!

Karina Mirosław i Milena Poniewozik zajęły odpowiednio drugie i trzecie miejsce w ostatniej edycji Pucharu Polski Seniorów w prowadzeniu, jaka odbyła się z miniony weekend na ścianie wspinaczkowej Poziom 450 w Sosnowcu.

Dziewczyny bardzo dobrze spisały sie w całym tegorocznym cyklu Pucharu Polski – Karina Mirosław zwyciężyła, po raz drugi z rzędu, a Milena Poniewozik wspięła się na trzecie miejce podium. Tuż za podium uplasowała sie Monika Prokopiuk.

Przed dziewczynami jeszcze jeden, ostatni sportowy akcent w tym roku. 17-19 grudnia w Warszawie odbędą sie Mistrzostwa Polski Seniorów w boulderingu.