Medale Pucharu Polski dla naszych zawodników w Toruniu!

Zdjęcia >>

W miniony weekend w Toruniu odbyła się kolejna edycja pucharu Polski w konkurencji “na czas” oraz pierwsza tegoroczna odsłona Pucharu Polski w “prowadzeniu” we wszystkich kategoriach wiekowych od juniorów młodszych po seniorów. Świetnie spisali się nasi zawodnicy wielokrotnie stając na podium w obu konkurencjach! Karina Mirosław wywalczyła trzecie miejsce wśród seniorek w prowadzeniu, Natalka Woś zwyciężyła w czasówkach i stanęła na drugim miejscu podium w prowadzeniu wśród juniorek młodszych a tuż za nią na trzecim miejscu Marcelina Matyjaszczyk, natomiast Olaf Malinowski uplasował się na drugiej pozycji w kategorii juniorów młodszych również w prowadzeniu!

Skrócone wyniki zawodów:

Puchar Polski na czas – seniorzy:
1. Rafał Hałasa (Skarpa Lublin)
2. Tomasz Sordyl
3. Michał Lewicki (MKS Tarnovia)
4. Marcin Dzieński (MKS Tarnovia)

Puchar Polski na czas – seniorki:
1. Aleksandra Rudzińska (Lublin)
2. Klaudia Buczek (KU AZS PWSZ Tarnów)
3. Anna Brożek (MKS Pałac Młodzieży Tarnów)
4. Monika Prokopiuk (Pol-Inowex Skarpa Lublin)

Puchar Polski na czas – juniorzy młodsi:
1. Jakub Widlarz
2. Konrad Gruszka (MKS Tarnovia)
3. Wojciech Ratajczak (SW Fantastyczne Wspinanie/CW Klif )

Puchar Polski na czas – juniorki młodsze:
1. Natalia Woś (Pol-Inowex Skarpa Lublin)
2. Wiktoria Chrząszcz (MKS Tarnovia)
3. Natalia Kałucka (MKS Tarnovia)

Puchar Polski w prowadzeniu – seniorzy:
1. Piotr Schab (KS Korona Kraków)
2. Maciej Dobrzański
3. Michał Łodziński (UKA Warszawa)

Puchar Polski w prowadzeniu – seniorki:
1. Katarzyna Ekwińska (KW Toruń)
2. Karolina Ośka
3. Karina Mirosław (Pol-Inowex Skarpa Lublin)

5. Monika Prokopiuk (Pol-Inowex Skarpa Lublin)
6. Milena Poniewozik (Pol-Inowex Skarpa Lublin)

Puchar Polski w prowadzeniu – juniorzy:
1. Wojciech Pełka (KS Korona Kraków)
2. Łukasz Pawłowski
3. Filip Chrapowicki (UKA Warszawa)

Puchar Polski w prowadzeniu – juniorki:
1. Ida Kupś (CW Reni Sport)
2. Angela Celusta
3. Barbara Salwińska (CW Reni Sport)

Puchar Polski w prowadzeniu – juniorzy młodsi:
1. Jakub Obracaj
2. Olaf Malinowski (Pol-Inowex Skarpa Lublin)
3. Kajetan Kupś
4. Adrian Kieraga (Pol-Inowex Skarpa Lublin)

Puchar Polski w prowadzeniu – juniorki młodsze:
1. Natalia Kałucka (MKS Tarnovia)
2. Natalia Woś (Pol-Inowex Skarpa Lublin)
3. Marcelina Matyjaszczyk (Pol-Inowex Skarpa Lublin)

6. Agata Lesiewicz (Pol-Inowex Skarpa Lublin)